PARTI PORSLIN, 4 delar, Rosenthal, Goebel samt Royal Copenhagen.

524135. PARTI PORSLIN, 4 delar, Rosenthal, Goebel samt Royal Copenhagen.

Vas med dekor av blomma. Royal Copenhagen. Höjd 10,5 cm. Märkt Royal Copenhagen 353 396, första sortering.
Figurin, fågel. Höjd 7 cm. Märkt Goebel W Germany.
Figurin, katt, Rosenthal. Höjd 10 cm, längd 12cm. Märkt Rosenthal Germany.
Vas, Rosenthal. Höjd 15,5 cm. Märkt Rosenthal Germany 3260.

Bruksskick.
Inristad personnummer.
Näbb med små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Inristad personnummer.
Näbb med små nagg.

Antal besök: 1 070