DOCKSKÅP, Lundby, med tillbehör, 1900-talets andra hälft.

524126. DOCKSKÅP, Lundby, med tillbehör, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 61,5 cm.

Slitage, skador. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 61,5 cm.

Antal besök: 542