NILS BRINGFELT. Porträtt, olja på pannå, signerad NB.

524124. NILS BRINGFELT. Porträtt, olja på pannå, signerad NB.

36 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 38 cm.

Antal besök: 1 859