ERIK REIMHULT. SKULPTUR FÖL.

524089. ERIK REIMHULT. SKULPTUR FÖL.

Signerad och daterad -72
Höjd 16 cm Längd 12 cm.

Erik Reimhult (1915–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad -72
Höjd 16 cm Längd 12 cm.

Erik Reimhult (1915–1999)

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 674