STOLAR, 6 st, Super-Kilta, Olli Mannermaa, Martela Oy/Finnart, Finland.

523986. STOLAR, 6 st, Super-Kilta, Olli Mannermaa, Martela Oy/Finnart, Finland.

Karmstolar i konstläder och textil. Formgivna 1955.

Bruksslitage. Repor och märken. Fläckar i tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 947