SALT OCH PEPPARSTRÖARE, 2 delar, formgiven 1955 av Pierre Forsell, Gense.

523978. SALT OCH PEPPARSTRÖARE, 2 delar, formgiven 1955 av Pierre Forsell, Gense.

Konformade ströare i rostfrittstål. Fot i svart plast.
Höjd 9-11 cm.
Märkta Gense 18-8 Stainless Sweden.

Bruksskick. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9-11 cm.

Bruksskick. Repor.

Antal besök: 1 820