YTTERFODER, 2 st, koppar/mässing, empirstil, 1900-tal.

523950. YTTERFODER, 2 st, koppar/mässing, empirstil, 1900-tal.

Höjd 21 och 28 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Beläggning insidor. Den större med liten buckla samt saknad mutter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 och 28 cm.

Antal besök: 471