PORSLINSFÖREMÅL, 8 st, bl a Goebel och Gerold Porzellan, 1900-tal.

523946. PORSLINSFÖREMÅL, 8 st, bl a Goebel och Gerold Porzellan, 1900-tal.

Vas och sju figurer i form av elefant, fåglar, råttor, katt och madonna. Höjd ca 1,5-19 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 462