SERVERINGSVAGN, ädelträ, möjligen Yngve Ekström, "thea", 1900-talets mitt.

523786. SERVERINGSVAGN, ädelträ, möjligen Yngve Ekström, "thea", 1900-talets mitt.

Längd ca 70 cm
Bredd ca 45 cm
Höjd ca 62 cm.

Bruksslitage.
Senare hjul och hjultrissor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 70 cm
Bredd ca 45 cm
Höjd ca 62 cm.

Bruksslitage.
Senare hjul och hjultrissor.

Antal besök: 402