GLAS OCH KERAMIK, bland annat Rörstrand och Rosenthal.

523781. GLAS OCH KERAMIK, bland annat Rörstrand och Rosenthal.

Fat, "Blå Eld", Rörstrand. Kanna, Gunnar Nylund. Sockerskål och gräddsnäcka, Rosenthal med mera.

Kanna med nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna med nagg. Bruksslitage.

Antal besök: 386