PÄLS. helmink. Swaggermodell. Saga Mink, 2000-tal.

523724. PÄLS. helmink. Swaggermodell. Saga Mink, 2000-tal.

Rygglängd ca. 95 cm.
Uppskattad stl, ca. 42.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca. 95 cm.
Uppskattad stl, ca. 42.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 135