THOMAS FRISK. "I Strömmen", färglitografi, signerad .

523718. THOMAS FRISK. "I Strömmen", färglitografi, signerad .

Mått 42 x 50,5 cm.
Totalmått inklusive ram 58 x 67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 42 x 50,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 150