FIGUR, porslin, Karl Ens, Tyskland, 1900-tal.

523715. FIGUR, porslin, Karl Ens, Tyskland, 1900-tal.

Fågel. Höjd ca 19 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fågel. Höjd ca 19 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 341