GLASSERVIS, 27 delar, "Carina", Ingeborg Lundin, Orrefors, signerade OF.

523668. GLASSERVIS, 27 delar, "Carina", Ingeborg Lundin, Orrefors, signerade OF.

8 rödvin, höjd 16 cm.
6 vitvin, höjd 15,5 cm
13 starkvin, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 rödvin, höjd 16 cm.
6 vitvin, höjd 15,5 cm
13 starkvin, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 611