SPEGEL med Ljuslampetter samt konsolbord, järnsmide, etikettmärkt Bjerkås Armatur, 1900-talets mitt.

523615. SPEGEL med Ljuslampetter samt konsolbord, järnsmide, etikettmärkt Bjerkås Armatur, 1900-talets mitt.

Spegel höjd 130,5 cm, bredd 65 inklusive lampetter, djup ca 14 cm.
Konsolbord med 3 st marmorskivor.
Höjd ca 54 cm.
Bredd ca 66 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad el.
Elektriska bör bytas ut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 54 cm.
Bredd ca 66 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad el.
Elektriska bör bytas ut.

Antal besök: 586