VÄGGSKÅP, "K-skåpet", Carl Malmstens Skola, Stockholm, 1900-/2000-tal.

523573. VÄGGSKÅP, "K-skåpet", Carl Malmstens Skola, Stockholm, 1900-/2000-tal.

Björk. Nedfällbar lucka med bakomliggande förvaring för bl a knivar. Märkt med brännstämpel. Längd 38. Bredd 11. Höjd 41 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 138