FOLKDRÄKT, 6 delar, Västerbotten, 1900-tal.

523557. FOLKDRÄKT, 6 delar, Västerbotten, 1900-tal.

Hätta, kjol, blus, väst, förkläde och sjal.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 15 438