Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Keramik & Porslin
Orientaliskt
SKÅL på FOT, porslin, Kina, sent 1800-tal.
523549. SKÅL på FOT, porslin, Kina, sent 1800-tal.
Höjd 4 cm.
Diameter 11 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 4 cm.
Diameter 11 cm.
Slitage.
Gästriklands Auktionskammare
325