LJUSLYKTA, glas, Göran Wärff, Kosta, 1900-tal.

52354. LJUSLYKTA, glas, Göran Wärff, Kosta, 1900-tal.

Höjd ca 17,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 8 788