LEKSAKER, 4 st, bl a Brio, Tonka och Hanse, 1900-talets andra hälft.

523529. LEKSAKER, 4 st, bl a Brio, Tonka och Hanse, 1900-talets andra hälft.

Två minigarage, grävskopa och traktor.

Bruksslitage. Grävskopa med torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 678