523498. KAFFESERVISDELAR, 36 st, porslin, Musselmalet, Royal Copenhagen.
Bestående av: 7 + 5 kaffekoppar, 6 mockakoppar, 12 assietter, kaffekanna, fat, 2+1 gräddkannor, sockerskål med lock, sockerskål (saknar lock).
Slitage, nagg, koppar saknar fat, en sockerskål saknar lock, nagg och sprickor.