JEAN ROSENGREN. Hus vid kusten. Olja på duk, signerad.

523497. JEAN ROSENGREN. Hus vid kusten. Olja på duk, signerad.

33 x 47 cm.

Jean Rosengren (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 47 cm.

Jean Rosengren (1894–1965)

Antal besök: 465