Auktionshuset Kolonn
Konst
Övrigt
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (POLEN). Jesus, väggrelief, skuret och bemålat trä, signerad och daterad 1976.
523487. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (POLEN). Jesus, väggrelief, skuret och bemålat trä, signerad och daterad 1976.
Ca 51 x 27,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 51 x 27,5 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
330