VINGLAS, 4 st, samt TUMBLER, 5 st, "Säby", Gerda Strömberg, Strömbergshyttan.

52345. VINGLAS, 4 st, samt TUMBLER, 5 st, "Säby", Gerda Strömberg, Strömbergshyttan.

4 vinglas, höjd 14 cm.
5 tumbler, diameter 6,5, höjd 6 cm.

Smärre slitage, 3 tumbler med små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 vinglas, höjd 14 cm.

Antal besök: 1 330