MOTORCYKLAR SCHUCO CURVO 1000 och GEORG FISCHER GF 207.

52342. MOTORCYKLAR SCHUCO CURVO 1000 och GEORG FISCHER GF 207.

Längd 13 - 14 cm. Tillkommer skadad MC med sidovagn i lättmetall.

Skador och slitage. Schuco saknar framhjul. Fischer saknar höger arm. Båda urverken fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 033