SKÅL, VAS OCH DOFTFLASKA, glas och gulmetall, bland annat Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-tal.

523407. SKÅL, VAS OCH DOFTFLASKA, glas och gulmetall, bland annat Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-tal.

Vas, Kjell Engman, Kosta Boda, signerad, höjd 15 cm
Skål, Kjell Engman, Kosta Boda, signerad, höjd 10 cm
Doftflaska, 1900-talets första hälft, höjd 7,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 471