OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, mässing, "Elefant".19/2000-tal.

523308. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, mässing, "Elefant".19/2000-tal.

Höjd 17 cm.

Ytpåverkan/ärgning. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Antal besök: 1 522