NYSILVERFÖREMÅL samt TENN, 50 delar, 1900-tal.

523260. NYSILVERFÖREMÅL samt TENN, 50 delar, 1900-tal.

Serveringsfat, koppar, kannor, skålar mm.

Bruksslitage, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 508