SPARBÖSSA "Östgötabanken" 1960-tal.

523251. SPARBÖSSA "Östgötabanken" 1960-tal.

Grönlackerad metall.
Längd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönlackerad metall.
Längd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 975