SERVISDELAR, 7 st, bland annat "Mullbär" Gefle, Gustavsberg, Göteborg, 18/1900-tal.

523143. SERVISDELAR, 7 st, bland annat "Mullbär" Gefle, Gustavsberg, Göteborg, 18/1900-tal.

5 delar, Mullbär, Gefle
Grisfat, Göteborg
Burk, Sparris, Gustavsberg.

Ålders samt bruksslitage. Mindre nagg. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 delar, Mullbär, Gefle
Grisfat, Göteborg
Burk, Sparris, Gustavsberg.

Antal besök: 791