KORNETT samt TRUMPET, varav en Ahlberg & Ohlsson, Stockholm, 1850.

523101. KORNETT samt TRUMPET, varav en Ahlberg & Ohlsson, Stockholm, 1850.

1 st Kornett märkt, Ahlberg & Ohlsson, Stockholm, etabl 1850,
Kungl.Hofleverantör, längd 38 cm.
1 st trumpet omärkt, längd 52 cm.
Medföljande fotografi.

Bruksslitage, trumpet med bucklor, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljande fotografi.

Antal besök: 3 700