LÖVBLÅS, Tanaka, SAMT HÖGTRYCKSTVÄTT, 2000-tal.

523088. LÖVBLÅS, Tanaka, SAMT HÖGTRYCKSTVÄTT, 2000-tal.

Se bild.

Ej funktionstestade. Slitage. Lövblås saknar rör.

Gör en kostnadsfri värdering!

Se bild.

Antal besök: 995