PELARBORR, Nova, modell 19062-97, 1900-tal.

523043. PELARBORR, Nova, modell 19062-97, 1900-tal.

Se bild.

Ej funktionstestad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Se bild.

Ej funktionstestad. Slitage.

Antal besök: 5 761