STOL, gustaviansk, sk Skrattstol, 1700-tal.

523030. STOL, gustaviansk, sk Skrattstol, 1700-tal.

Rygghöjd 92 cm.
Sitthöjd 41 cm.

Ålders samt bruksslitage. senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 92 cm.
Sitthöjd 41 cm.

Antal besök: 2 036