DIVERSE, bl.a. plåtburk, AB Nissens Stockholm, ostindiska föremål, 1900-tal.

52302. DIVERSE, bl.a. plåtburk, AB Nissens Stockholm, ostindiska föremål, 1900-tal.

Ljusstakar, 2 par, höjd ca 14-27 cm.
Ostindiska föremål, 2 delar, vas och tripod.
Plåtbricka.
Plåtburk, AB Nissens, höjd ca 10 cm.

Slitage. Plåt burk med skada på knopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtbricka.

Antal besök: 1 000