52302. DIVERSE, bl.a. plåtburk, AB Nissens Stockholm, ostindiska föremål, 1900-tal.
Ljusstakar, 2 par, höjd ca 14-27 cm.
Ostindiska föremål, 2 delar, vas och tripod.
Plåtbricka.
Plåtburk, AB Nissens, höjd ca 10 cm.
Slitage. Plåt burk med skada på knopp.