DRAGSPEL, Barcarole, Magister III, omkring 1900-talets mitt.

522994. DRAGSPEL, Barcarole, Magister III, omkring 1900-talets mitt.

Kommer i väska. Dragspelets längd ca 44 cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas..

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 000