KUDDE, allmoge, 18/1900-tal.

KUDDE, allmoge, 18/1900-tal.
522979. KUDDE, allmoge, 18/1900-tal.

Ca 60 x 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 60 x 42 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 996