Gomér & Andersson Norrköping
Övrigt
Modern Teknik & Elektronik
SVARV, John Wall, Stockholm, 1900-tal.
522959. SVARV, John Wall, Stockholm, 1900-tal.
Se bild.
Ej funktionstestad. Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Se bild.
Ej funktionstestad. Slitage.
Gomér & Andersson Norrköping
3 239