SVARV, John Wall, Stockholm, 1900-tal.

522959. SVARV, John Wall, Stockholm, 1900-tal.

Se bild.

Ej funktionstestad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Se bild.

Ej funktionstestad. Slitage.

Antal besök: 3 868