OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på papper, "A Roman Sunset", signerad M.K. Foote, daterad 1906.

522953. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på papper, "A Roman Sunset", signerad M.K. Foote, daterad 1906.

34 x 50 cm.

Märkt "A Roman Sunset. St Peters and the Tiber. Margaret K. Foote".

Ej examinerad ur ram. Fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 50 cm.

Antal besök: 628