HANS LARSSON. Solroser. Olja på duk. Signerad och daterad -69.

52292. HANS LARSSON. Solroser. Olja på duk. Signerad och daterad -69.

55x38 cm.

Hans Larsson (1910–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

55x38 cm.

Hans Larsson (1910–1973)

Antal besök: 1 626