PARTI GLAS, 6 delar, bland annat skål Orrefors, vitvinsglas.

52290. PARTI GLAS, 6 delar, bland annat skål Orrefors, vitvinsglas.

4 Vitvinsglas med grön fot, höjd 19 cm.
Skål på fot, Orrefors, diameter 18, höjd 15,5 cm.
Vas på fot, bruntonat glas, höjd 24 cm..

Bruksslitage, bruntonad vas med repor under botten. Skål Orrefors med repor på insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 882