SIDEBOARD, Björk betsad, Harding, AB Nordiska Kompaniet, 1923.

522849. SIDEBOARD, Björk betsad, Harding, AB Nordiska Kompaniet, 1923.

Mörkbetsad Björk, 2 dörrar med bakomliggande hyllplan.
Etikettmärkt R 28491-3 11 24.
Brännmärkt NK.
Längd 108 cm.
Djup 47,5 cm.
Höjd 95 cm.

Märken, repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt R 28491-3 11 24.
Brännmärkt NK.
Längd 108 cm.
Djup 47,5 cm.
Höjd 95 cm.

Märken, repor, bruksslitage.

Antal besök: 653