SMINKBORD med fällbar spegel, omärkt, 1900-talets andra hälft.

522836. SMINKBORD med fällbar spegel, omärkt, 1900-talets andra hälft.

Längd 91 bredd 45 höjd 72 cm.

Bruksslitage, stötmärken, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 91 bredd 45 höjd 72 cm.

Antal besök: 1 857