Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Glas
Övrigt
SKÅL OCH VAS, glas, Milan Vobruba, Gusum, signerade, 1990-tal.
522816. SKÅL OCH VAS, glas, Milan Vobruba, Gusum, signerade, 1990-tal.
Höjd ca 11-21 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 11-21 cm.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
215