FLEISCHMANN växellok 1330, ånglok 1315, 5 vagnar, räls med mera. Delvis originalkartonger.

522813. FLEISCHMANN växellok 1330, ånglok 1315, 5 vagnar, räls med mera. Delvis originalkartonger.

H0 likström.

Slitage och smärre skador. Loken fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 504