SKÅL OCH ÄGGKOPPAR, 10 st, kolmårdsmarmor, 1900-talets andra hälft.

522787. SKÅL OCH ÄGGKOPPAR, 10 st, kolmårdsmarmor, 1900-talets andra hälft.

Äggkopparnas höjd ca 5. Skål på fot, höjd ca 8 cm.

Ytslitage. Något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Något nagg.

Antal besök: 435