SKÅL PÅ FOT, vitmetall och glas, 1900-talets första hälft.

522752. SKÅL PÅ FOT, vitmetall och glas, 1900-talets första hälft.

Skål med vågad kant. Fot med relief av hoppande hjort. Höjd ca 28 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 440