SKINNFÅTÖLJ, retro.

SKINNFÅTÖLJ, retro.
522730. SKINNFÅTÖLJ, retro.

1960/70-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
522730. SKINNFÅTÖLJ, retro.

1960/70-tal.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 4 277