FAT, glas, Lillemor Bokström, Steninge Slott. Signerad och daterad 2005.

522694. FAT, glas, Lillemor Bokström, Steninge Slott. Signerad och daterad 2005.

Diameter 36.8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 36.8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 575