CYKEL, 28", Royal John Svensson, Norrköping, 1900-tal.

522686. CYKEL, 28", Royal John Svensson, Norrköping, 1900-tal.

Målad.

Ej funktiosntestade. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad.

Ej funktiosntestade. Slitage.

Antal besök: 1 529